saat dakika saniye

içersinde sipariş verirseniz ürününüz kargoya verilecektir. Daha fazla avantaj, puan kartlar ve fırsatlar için aramıza katılın!

Hoşgeldiniz İyikal.com, Sağlıklı Günler Diler!

Nebülizatörler, kategorisine ait Rossmax Kompresörlü Nebulizatör sadece 1120,00 ₺. Bu fırsatı kaçırmayın!


  • ÜRÜNÜ TANIMA 1- Nebülizatör Kiti 2- Nozul 3-Açılı Ağızlık 4-Hava Filtresi 5-Çocuk Maskesi 6-Yetişkin Maskesi 7-Hava borusu 8-Hava Çıkışı 9-Hava Filtresi Yuvası 10-Hava Girişi 11-Güç Kablosu 12-Güç Anahtarı NEBÜLİZATÖR KİTİNİN MONTAJI Nebülizatörünüzü ilk kez kullanmadan önce ya da uzun bir süreyle sakladıktan sonra, bu kullanım klavuzundaki “Temizlik tekniği” bölümünde yer alan temizlik talimatını uygulayın. UNUTMAYIN: Temizlikten, montajdan önce ve her bir kullanımdan önce ve sonra kompresörün fişini çıkarın ve güç anahtarının “KAPALI” konumda olduğundan emin olun. 1- Kompresörü erişebileceğiniz düz ve sağlam bir yüzeyin üzerine yerleştirin. 2-Nebülizatörün kapağını yavaşsa çevirin ve dümdüz yukarı çekin. İki parçaya ayrılacaktır:ilaç kabı ve kapak. 3-İlaç kabının iç kısmındaki gövde nozul borusunun içine yerleştirilir. 4-Reçetelenen miktarda ilacı ilaç kabına koyun. 5-İlaç kabını ve kapağı birlikte dikkatle çevirerek nebülizatörü yeniden monte edin. İki parçanı birbirine sıkıca oturduklarından emin olun. NEBÜLİZATÖRÜN ÇALIŞTIRILMASI Nebülizatör en fazla 45 derece açıyla çalıştırılabilir. Açı 45 dereceden büyükse aerosol oluşmayacaktır. 1-Hava borusu bağlantı parçasının bir ucunu hava çıkışına takın. 2-Hava borusu bağlantı parçasının diğer ucunu, nebülizatör kitinin dibindeki gövde kısmına dikkatle takın. 3-Açılı ağızlığı ya da maskeyi nebülizatörün üst kısmına takın. 4-İlaç kapasitesi 2-5 ml’dir. NOT: Her kullanımdan sonra 30 dakika ara verilmesi tavsiye edilir. Kompresör aşırı ısındığı takdirde otomatik olarak kapanır. Bu durumda derhal aşağıdakileri yapın. 1-Güç anahtarını”KAPALI” konuma getirin. 2-Güç kablosunu prizden çekin. 3-Açılı ağızlı ya da maskeyi nebülizatörün üst kısmına takın. Üniteyi yeniden başlatmadan önce, hava deliklerinin takılı olmadığından emin olun. NEBÜLİZATÖRÜN ÇALIŞTIRILMASI Her kullanımdan sonra: 1-Üniteyi güç kaynağından çıkarın. 2-Ünitenin tamamen soğumasını bekleyin. 3-Hava borusunu nebülizatörden dikkatle çıkarın ve kalan ilaç varsa boşaltın. 4-Bu kullanım talimatında belirtilen işlemleri yapın. Temel Özellikler VA Teknolojisiyle üretilmiştir.

Alışverişlerde Maximum Fayda, Ziraat Maximum Kredi Kartı'nda!

Bütçenizi sarsmayan ücret ve faizlere sahip Ziraat Maximum kredi kartımızı alın, alışveriş ve nakit avansın tadını çıkarın.

Hem puan kazanın, hem alışverişlerinizi taksitlendirerek bütçenizi sarsmayın.

Harcadıkça kazandıran, sunduğu maksimum kolaylık ve ayrıcalıklarla alışverişi keyifli hâle getiren Ziraat Maximum kredi kartınızla Maximum dünyasının ayrıcalığını yaşayın.

Kartınızın Temassız özelliği ile 50 TL ve altı işlemleri şifresiz ve hızlı yapın.

ZİRAAT BANKASI
Taksit Fiyat Toplam
Tek Çekim 1.120,00₺ 1.120,00₺
2 Taksit 580,72₺ 1.161,44₺
3 Taksit 390,81₺ 1.172,42₺
4 Taksit 295,88₺ 1.183,50₺
5 Taksit 238,96₺ 1.194,82₺
6 Taksit 201,00₺ 1.206,02₺
7 Taksit 173,89₺ 1.217,22₺
8 Taksit 153,55₺ 1.228,42₺
9 Taksit 137,72₺ 1.239,50₺
10 Taksit 125,08₺ 1.250,82₺
11 Taksit 114,73₺ 1.262,02₺
12 Taksit 106,09₺ 1.273,10₺

Yorum yapın indirim kazanın!

Yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Yorum yaparak diğer üyelerin o ürün hakkında ki tecrübelerinizden faydalanmasını sağlayabilir ve ayrıca yorum yaparak "Hediye Çeki" için parapuan kazanabilirsiniz! Unutmadan para puanlar;

  • Alışveriş yaparak
  • Yorum yaparak,
  • Ürün tavsiye ederek kazanılır, kazanılan para puanlar Hediye çeki oluşturma sınırını geçtiğinde sistem tarafından hesabınıza otomatik "Hediye çeki" olarak tanımlanır.

Hediye çekleriniz ile alışverişlerinizi daha indirimli yapabilir veya daha sonra yapacağınız bir alışveriş için saklayabilirsiniz. Yorum yaparak, Arkadaşınıza ürün tavsiye ederek veya alışverişten kazandığınız parapuanlar sistem tarafından limiti geçmesine müteakip tarafınıza kayıtlı olan mail adresinize mail olarak "hediye çekiniz" olarak. gönderilir.

Hesabım sayfasından ilgili siparişinizi görüntüleyip Siparişlerim başlığı altında yer alan Sipariş Detay'ınızdaki Kargo Takip linkinden kargonuzun statüsünü görebilirsiniz. Siparişiniz YURTİÇİ Kargo ile gönderilecektir. Kargoya verildiğinde kayıtlı e-mail adresinize bilgi geçilecektir. 

Teslimat ve fatura adresinizi satın alma esnasında sipariş sayfasından ya da öncesinde Hesabım sayfasında bulunan Adreslerim bölümünden değiştirebilirsiniz.

Teslimat ile ilgili diğer sorularınıza Siparişlerim başlığı altında yer alan Kargo Takip linki'nden ulaşabilir ya da 444 75 74 no'lu telefondan müşteri temsilcimize görüşebilirsiniz

Henüz işleme alınmamış siparişleriniz için Hesabım sayfasından siparişinize ulaşıp, iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşleme alınmış siparişleriniz elinize ulaştıktan sonra iade edebilirsiniz. İadenizi nasıl yapacağınıza dair tüm bilgilere İade ve Değişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Faturanızı göndermek suretiyle tüm alışverişlerinizin değişim işlemlerini İYİKAL.com'dan gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerinizi iade etmek istediğinizde iyikal.com'a girerek aldığınız ürün tutarı üzerinden hediye çeki alabilir yada kargo yoluyla göndererek alışveriş yaptığınız karta ücret iadenizi alabilirsiniz. İade adresini alışveriş paketi içerisinde bulabilir ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek kargo yoluyla iadenizi yapabilirsiniz.

 

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır