saat dakika saniye

içersinde sipariş verirseniz ürününüz kargoya verilecektir. Daha fazla avantaj, puan kartlar ve fırsatlar için aramıza katılın!

Hoşgeldiniz İyikal.com, Sağlıklı Günler Diler!

Pulseoksimetre Cihazları, kategorisine ait Viatom Oxylink Parmak Tipi Pulse Oksimetre Cihazı sadece 6498,00 ₺. Bu fırsatı kaçırmayın!


OxyLink, uygulama ve uzak bağlayıcı kombinasyonu, güvenilir bir uzaktan gerçek zamanlı izleme sistemi oluşturur.
OxyLink karantinaya alınan hastaları izleme, aile uzaktan izleme, yaşlı bakımı ve toplum sağlığı bakımı için uygundur.

 

Kullanım

Doktorlar ve sağlık hizmeti sağlayıcıları: Kullanımı basit ve kolay.Aynı paylaşım kodunu mobil terminale girmeniz yeterlidi ve her zaman ve her yerde hastaların gerçek zamanlı sağlık verilerini alabilirsiniz.
Ev kullanıcıları: Yalnızca bir uygulamaya, uzak bir bağlayıcıya ve bir Wellue oksimetresine ihtiyaç var.
Aile arasında gerçek zamanlı bir izleme yöntemi oluşturabilirsiniz.
Hasta izleme, karantinaya alınmış hasta izleme için kullanılabilir.

 

Özellikler

Gerçek zamanlı SpO2, nabız hızı, Wi-Fi üzerinden nabız dalgası transferi
Kurulumu ve paylaşımı kolay
Veri almak için her türlü ağı (Wi-Fi, 4G, 5G) destekler
Çevrimiçi güncellemeleri destekleyin
Hatırlatıcılar tetiklendiğinde bildirim alın (*yakında)
Doktor için Web'de çoklu hasta izleme görüntüleyicisi (*Yakında)

Alışverişlerde Maximum Fayda, Ziraat Maximum Kredi Kartı'nda!

Bütçenizi sarsmayan ücret ve faizlere sahip Ziraat Maximum kredi kartımızı alın, alışveriş ve nakit avansın tadını çıkarın.

Hem puan kazanın, hem alışverişlerinizi taksitlendirerek bütçenizi sarsmayın.

Harcadıkça kazandıran, sunduğu maksimum kolaylık ve ayrıcalıklarla alışverişi keyifli hâle getiren Ziraat Maximum kredi kartınızla Maximum dünyasının ayrıcalığını yaşayın.

Kartınızın Temassız özelliği ile 50 TL ve altı işlemleri şifresiz ve hızlı yapın.

ZİRAAT BANKASI
Taksit Fiyat Toplam
Tek Çekim 6.498,00₺ 6.498,00₺
2 Taksit 3.369,21₺ 6.738,43₺
3 Taksit 2.267,37₺ 6.802,11₺
4 Taksit 1.716,61₺ 6.866,44₺
5 Taksit 1.386,41₺ 6.932,07₺
6 Taksit 1.166,17₺ 6.997,05₺
7 Taksit 1.008,86₺ 7.062,03₺
8 Taksit 890,88₺ 7.127,01₺
9 Taksit 799,04₺ 7.191,34₺
10 Taksit 725,70₺ 7.256,97₺
11 Taksit 665,63₺ 7.321,95₺
12 Taksit 615,52₺ 7.386,28₺

Yorum yapın indirim kazanın!

Yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Yorum yaparak diğer üyelerin o ürün hakkında ki tecrübelerinizden faydalanmasını sağlayabilir ve ayrıca yorum yaparak "Hediye Çeki" için parapuan kazanabilirsiniz! Unutmadan para puanlar;

  • Alışveriş yaparak
  • Yorum yaparak,
  • Ürün tavsiye ederek kazanılır, kazanılan para puanlar Hediye çeki oluşturma sınırını geçtiğinde sistem tarafından hesabınıza otomatik "Hediye çeki" olarak tanımlanır.

Hediye çekleriniz ile alışverişlerinizi daha indirimli yapabilir veya daha sonra yapacağınız bir alışveriş için saklayabilirsiniz. Yorum yaparak, Arkadaşınıza ürün tavsiye ederek veya alışverişten kazandığınız parapuanlar sistem tarafından limiti geçmesine müteakip tarafınıza kayıtlı olan mail adresinize mail olarak "hediye çekiniz" olarak. gönderilir.

Hesabım sayfasından ilgili siparişinizi görüntüleyip Siparişlerim başlığı altında yer alan Sipariş Detay'ınızdaki Kargo Takip linkinden kargonuzun statüsünü görebilirsiniz. Siparişiniz YURTİÇİ Kargo ile gönderilecektir. Kargoya verildiğinde kayıtlı e-mail adresinize bilgi geçilecektir. 

Teslimat ve fatura adresinizi satın alma esnasında sipariş sayfasından ya da öncesinde Hesabım sayfasında bulunan Adreslerim bölümünden değiştirebilirsiniz.

Teslimat ile ilgili diğer sorularınıza Siparişlerim başlığı altında yer alan Kargo Takip linki'nden ulaşabilir ya da 444 75 74 no'lu telefondan müşteri temsilcimize görüşebilirsiniz

Henüz işleme alınmamış siparişleriniz için Hesabım sayfasından siparişinize ulaşıp, iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşleme alınmış siparişleriniz elinize ulaştıktan sonra iade edebilirsiniz. İadenizi nasıl yapacağınıza dair tüm bilgilere İade ve Değişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Faturanızı göndermek suretiyle tüm alışverişlerinizin değişim işlemlerini İYİKAL.com'dan gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerinizi iade etmek istediğinizde iyikal.com'a girerek aldığınız ürün tutarı üzerinden hediye çeki alabilir yada kargo yoluyla göndererek alışveriş yaptığınız karta ücret iadenizi alabilirsiniz. İade adresini alışveriş paketi içerisinde bulabilir ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek kargo yoluyla iadenizi yapabilirsiniz.

 

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır