saat dakika saniye

içersinde sipariş verirseniz ürününüz kargoya verilecektir. Daha fazla avantaj, puan kartlar ve fırsatlar için aramıza katılın!

Hoşgeldiniz İyikal.com, Sağlıklı Günler Diler!

Meril Antijen Test Kiti (PCR)

 • Marka: MERİL
 • Ürün Kodu:NCTCAG-01
 • Durumu: TÜKENDİ

Rapid Testler, kategorisine ait Meril Antijen Test Kiti (PCR) sadece 217,00 ₺. Bu fırsatı kaçırmayın!


MERISCREEN COVID-19 ANTİJEN TEST KİTİ

MeriScreen COVID-19 Antijen Tespit Testi, insan vücudundan alınan nazofaringeal sürüntü örneğinde SARS-CoV-2 antijeninin kalitatif tespiti için hızlı bir immünokromatografik test testidir.

COVID - 19'un erken tespiti için ideal

COVID-19'u semptomların başlangıcından tespit eder

Yerinde test için uygun

 • Yüksek oranda saflaştırılmış Monoklonal anti-SARS-CoV-2 antikoru ile kaplanmıştır
 • 20 dakikada sonuçlar
 • Örnek Nazofaringeal sürüntü
 • Hassasiyet: %96,6
 • Özgüllük: %100
 • Oda Sıcaklığında Saklama (2°C ila 30°C)
Kullanım amacı Semptomların Başlangıcından COVID - 19 Tespiti
Prensip immünokromatografi
teknik Yanal Akış
Tespit etme SARS-COV-2 Antikorları
ile kaplanmış Yüksek oranda saflaştırılmış Monoklonal anti-SARS-CoV-2 antikoru ile kaplanmıştır
Gerekli Numune Türü nazofaringeal sürüntü
Sonuç yorumlama süresi 20 dakika
Teşhis Hassasiyeti %96,6
Tanısal Özgüllük 100%
değerlendirmeler Hindistan Tıbbi Araştırma Konseyi (ICMR)

 

 

Alışverişlerde Maximum Fayda, Ziraat Maximum Kredi Kartı'nda!

Bütçenizi sarsmayan ücret ve faizlere sahip Ziraat Maximum kredi kartımızı alın, alışveriş ve nakit avansın tadını çıkarın.

Hem puan kazanın, hem alışverişlerinizi taksitlendirerek bütçenizi sarsmayın.

Harcadıkça kazandıran, sunduğu maksimum kolaylık ve ayrıcalıklarla alışverişi keyifli hâle getiren Ziraat Maximum kredi kartınızla Maximum dünyasının ayrıcalığını yaşayın.

Kartınızın Temassız özelliği ile 50 TL ve altı işlemleri şifresiz ve hızlı yapın.

ZİRAAT BANKASI
Taksit Fiyat Toplam
Tek Çekim 217,00₺ 217,00₺
2 Taksit 112,51₺ 225,03₺
3 Taksit 75,72₺ 227,16₺
4 Taksit 57,33₺ 229,30₺
5 Taksit 46,30₺ 231,50₺
6 Taksit 38,94₺ 233,67₺
7 Taksit 33,69₺ 235,84₺
8 Taksit 29,75₺ 238,01₺
9 Taksit 26,68₺ 240,15₺
10 Taksit 24,23₺ 242,35₺
11 Taksit 22,23₺ 244,52₺
12 Taksit 20,56₺ 246,66₺

Yorum yapın indirim kazanın!

Yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Yorum yaparak diğer üyelerin o ürün hakkında ki tecrübelerinizden faydalanmasını sağlayabilir ve ayrıca yorum yaparak "Hediye Çeki" için parapuan kazanabilirsiniz! Unutmadan para puanlar;

 • Alışveriş yaparak
 • Yorum yaparak,
 • Ürün tavsiye ederek kazanılır, kazanılan para puanlar Hediye çeki oluşturma sınırını geçtiğinde sistem tarafından hesabınıza otomatik "Hediye çeki" olarak tanımlanır.

Hediye çekleriniz ile alışverişlerinizi daha indirimli yapabilir veya daha sonra yapacağınız bir alışveriş için saklayabilirsiniz. Yorum yaparak, Arkadaşınıza ürün tavsiye ederek veya alışverişten kazandığınız parapuanlar sistem tarafından limiti geçmesine müteakip tarafınıza kayıtlı olan mail adresinize mail olarak "hediye çekiniz" olarak. gönderilir.

Hesabım sayfasından ilgili siparişinizi görüntüleyip Siparişlerim başlığı altında yer alan Sipariş Detay'ınızdaki Kargo Takip linkinden kargonuzun statüsünü görebilirsiniz. Siparişiniz YURTİÇİ Kargo ile gönderilecektir. Kargoya verildiğinde kayıtlı e-mail adresinize bilgi geçilecektir. 

Teslimat ve fatura adresinizi satın alma esnasında sipariş sayfasından ya da öncesinde Hesabım sayfasında bulunan Adreslerim bölümünden değiştirebilirsiniz.

Teslimat ile ilgili diğer sorularınıza Siparişlerim başlığı altında yer alan Kargo Takip linki'nden ulaşabilir ya da 444 75 74 no'lu telefondan müşteri temsilcimize görüşebilirsiniz

Henüz işleme alınmamış siparişleriniz için Hesabım sayfasından siparişinize ulaşıp, iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İşleme alınmış siparişleriniz elinize ulaştıktan sonra iade edebilirsiniz. İadenizi nasıl yapacağınıza dair tüm bilgilere İade ve Değişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Faturanızı göndermek suretiyle tüm alışverişlerinizin değişim işlemlerini İYİKAL.com'dan gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerinizi iade etmek istediğinizde iyikal.com'a girerek aldığınız ürün tutarı üzerinden hediye çeki alabilir yada kargo yoluyla göndererek alışveriş yaptığınız karta ücret iadenizi alabilirsiniz. İade adresini alışveriş paketi içerisinde bulabilir ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek kargo yoluyla iadenizi yapabilirsiniz.

 

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır